Základní vlastnosti
Merick Calc WF je unikátní program na vytváření nářezových plánů ze svitkových a deskových materiálů, hlavně pak okenních fólií. Kromě toho dokáže vytvořit nabídku pro zákazníka, evidivat více rozměrů materiálu a recyklovat zbytky materiálu. Program je určen pro operační systémy Windos95/98/ME/2000/XP/Vista/7. Není nijak náročný na výkon počítače stačí Pentim 200MHz a lepší a zobrazení s rozlišením 800x600.

Základní vlastnosti programu:

  • vytvoření zakázky ze seznamem plošných dílů a jejich množství - snadné a rychlé vytvoření seznamu plošných dílů. Program sám předvídá název další položky (automatické číslování položek). Program automaticky vygeneruje zakázku s položkami plochy a obvodu (na přání), doplněním ceny, nebo přiřazením materiálu vznikne konkrétní nabídka pro zákazníka. Nabídku lze samozřejmě vytisknout nebo uložit jako html formát.
  • maximálně zjednodušené ovládání programu - předpokládáme, že program bude obsluhovat uživatel ze základními znalostmi práce s počítačem v prosředí MS Window. Obsluha minimálně zasahuje  do práce programu. Program svým vzhledem a ovládáním připomíná klasickou webovou stránku, tak že ovládání zvládne i laik.
  • import a export CSV formátu - umožňuje přebírat data pro výpočet nářezových plánů od Vašich zákazníků. Ty mohou být vytvořeny například v MS Excelu nebo jednoduše v Notepadu. Přes import/export v CSV můžete napojit i jiný program na přípravu výroby.
 
Dotazy a náměty zasílejte na
© Ing. Václav Říha-Soft Consult